Šūnas

ŠūnasMūsu ražotais papīršūnu pildījums Mūsu tehnoloģiskais aprīkojums ļauj piedāvāt pircējiem augsti kvalitatīvu papīršūnu pildījumu (pildvielu) visdažādākajā diapazonā. Materiāls veidojas no 6 skaldņu šūnām.

Automatizētā tehnoloģiskā līnija ļauj ražot neierobežota garuma papīra šūnu pildītājumu, kuram ir šādi izmēri:

 • augstums (Н) – no 10 līdz 100 mm; platums (neizstieptā veidā) – maksimāli 1600 mm;
 • platums (В – izstieptā veidā) – maksimāli 1280 mm;
 • garums (L) – neierobežots;
 • šūnu izmērs ir – 14; 21 un 27 mm; (mērāms kā apļa diametrs, kas ievietots 6 skaldņu šūnā) ir – 14; 21 un 27 mm;
 • izturība (spiediens) – no 1,4 līdz 5,5 kg /cm2.
 • Šūnu pildījuma ražošanai tiek izmantots gofrējamais papīrs, kuras blīvums ir no 120 līdz 200 g/ m2.

Kur un kādā veidā ir iespējams izmantot šūnas?

Protams jāatdzīst, ka šūnu pildījums nav bezalternatīvais nākotnes materiāls, kas tuvākajā laikā izkonkurēs un aizvietos visus tradicionālos materiālus, kuri tiek izmantoti rūpniecībā. Tomēr pastāv daži virzieni, kuros praktiski nav iespējams konkurēt ar šūnu pildījumu.

 • Pirmkārt, runa ir par paaugstināta biezuma mēbeļu elementu izgatavošanu. Šajā gadījumā tiek lieliski apvienoti fiziski mehāniskās īpašības un ekonomiskie rādītāji. Ja šūnu pildītāja biezums tiek palielināts, tad paneļu izturīgums pieaug, turklāt šādas konstrukcijas svara pieaugums ir nenozīmīgs. Piemēram, mēbeļu panelis ar šunu pildījumu, izmērā 2000x800x50 mm, sver tikai 2 kg. Ja šādu pašu paneli izgatavo no kokskaidu plātnes – svars ir aptuveni 58 kg. Mēbeļu panelis ar šūnu pildījumu ir daudz lētāks, ērtāk apstrādājams, transportējams un lietojams. Svarīgs faktors ir arī tas, ka izgatavojot mēbeļu paneļus ar šūnu pildītājumu, nav jāievēro standarta biezumi kā, piemēram, gadījumā ar kokskaidu platēm.
 • Otrkārt, ir iespējams ražot mēbeļu konstrukcijas, kurām ir otrās kārtas līklīniju virsmas. Minētām konstrukcijām var būt gan pastāvīgs liekuma rādiuss, gan mainīgs. Ražojot minēto produkciju, Jums nebūs nekādi nelietderīgi atlikumi, kā arī nebūs nepieciešama papildus mehāniskā apstrāde. Vairākumā gadījumu pat nebūs nepieciešams lietot sarežģītas papildus ierīces. Līklīniju konstrukciju izgatavošanai tiek izmantots šūnu pildītājs ar šūnas taisnlenķa formu. Šādu šūnu pildījumu ir viegli iegūt no sērijveida ražota šūnu pildījuma ar 6 skaldņu šūnu, papildus izstiepjot šūnas. Līdz ar to, 6 skaldņu šūnas maina savu formu un kļūst četrstūrainas. Mēbeļu līklīniju elementu līmēšanu var veikt ar vakuuma formēšanas palīdzību.
 • Treškārt, ir ērti izmantot šūnu pildījumu mēbeļu paneļiem ar pildiņu imitāciju. Līmējot šādus paneļus, nav nepieciešama šūnu pildījuma mehāniskā apstrāde – līmēšanas procesā vajadzīgajās vietās šūnas tiek iespiestas ar apšuvumu.

Papīršūnu pildījums ir viens no efektīvākajiem mūsdienu konstrukciju materiāliem. Augstā stiprība (izturība) ar mazu svaru, zemas izmaksas, draudzīgums videi, augsta siltuma un skaņas izolācija, laba spēja uztvert triecienu slodzes, tehnoloģiskums – visi minētie faktori nosaka šūnu pildījuma plašo izmantošanas diapazonu, īstenojot jebko ko radījusi Jūsu iztēle un radošā fantāzija.

Šūnas – Ekoloģiskā tīrība

Papīršūnu pildītājs ir ražots no otrreizējam izejvielām, kas pats par sevi jau padara šo materiālu videi draudzīgu. Tajā pašā laikā papīršūnu pildītājs ir ekonomiskākais mūsdienu konstrukciju materiāls, kuram ipiemīt tādu unikālu īpašību komplekss kā maza materiālietilpība, augsta īpatnējā izturība un cietība (stingrums), vieglums, labas siltuma un skaņas izolācijas īpašības,augstas slāpēšanas īpašības. Vēl jāpiebilst, ka materials ir viegli pārstrādājams un nekomplicēti utilizējams neradot videi kaitīgus gala produktus.

Šūnas -Transportēšana un glabāšana

Šūnu pildītāja transportēšana un glabāšana saspiestajā stāvoklī dod iespēju:

 • samazināt transporta izdevumus;
 • minimizēt noliktavu telpu platību.

Mēbeles un mēbeļu plātnes, kuras ir izgatavotas izmantojot šūnu pildījumu, ir vieglas un transportējot ļauj palielināt iekraujamās produkcijas daudzumu, tādā veidā optimizējot transporta izdevumus.

Analoģiska izmēra izstrādājumi, kas izgatavoti no kokskaidu plates vai tamlīdzīgiem materiāliem ir ievērojami smagāki, to svars var atšķirties vairāk kā 10 reižu.

Šūnas.

Leave a Comment