Medaus korio popierius

Medaus korio popieriusModerni technologinė įranga leidžia mums gaminti aukščiausios kokybės medaus korio popierių su įvairiais geometriniais bei fiziniais parametrais. Mūsų gaminamas medaus korio popierius yra sudarytas iš šešiakampių šerdžių, iki 1600mm pločio. Tai mums leidžia gaminti trijų sluoksnių medaus korio paneles, kurios yra aprašytos žemiau esančiame skyriuje.

Automatinė gamybos linija suteikia galimybę gaminti begalinio ilgio medaus korio popierių, kuris turi žemiau esančius parametrus:

 • aukštis – 10 iki 100mm;
 • plotis(neištampius) – iki 1600mm;
 • plotis(ištampius) – iki 1280mm;
 • ilgis – begalinis;
 • celės dydis(skritulio, įbrėžto į šešiakampį skersmuo) -14, 21 ir 27mm;
 • stiprumas – 1,4 – 5,5 kg/cm2.
 • Kaip žaliavą medaus korio popieriaus gamybai mes naudojame gofravimą su tankiu 120-200gsm.

Kaip naudoti medaus korio popierių?

Tai visiems žinomas faktas, kad medaus korio popieriui egzistuoja keletas alternatyvų. Medaus korio popierius nežada išstumti kitų šiuo metu baldų pramonėje naudojamų tradicinių medžiagų. Tačiau yra keletas sričių, kur beveik neįmanoma varžytis su šios medžiagos teikiamais privalumais.

 • Pirmiausia, gaminant didelės apimties ar aukščio baldų elementus. Šiuo atveju ekonominės bei fizinės šios medžiagos charakteristikos ypač gerai sutampa. Didinant medaus korio panelės auktšį, jos stiprumas didėja, o svoris padidėja tik nežymiai. Pavyzdžiui, baldų panelė 2000x800x50 sveria tik apie 2kg. Tokio pačio dydžio panelė pagaminta iš fanieros sveria apie 58kg. Tai padeda sutaupyti transportuojant ir suteikia lankstumo, nes Jums nereikia prisirišti prie fanieros gaminamų standartinių dydžių, nes medaus korio popierius gali bųti pagamintas pagal Jūsų reikmes.
 • Antra, ši medžiaga leidžia gaminti kreivinius baldų paviršius. Jūs neturėsite jokių papildomų atliekų ir Jums nereikės šių gaminių papildomai mechaniškai apdirbti. Daugeliu atveju gaminant tokias konstrukcijas gamintojai ištempia medaus korio popierių, tam kad iš vientisos formos išgautų kvadratą. Kreiviniai baldai gali bųti suklijuojami naudojant vakuuminius presus.
 • Trečia, medaus korio popierius ypač tinkamas plokščioms baldų panelėms. Tokių dirbinių gaminimas nereikalauja jokio papildomo mechaninio apdirbimo.

Medaus korio popierius yra viena iš ekonomiškiausių medžiagų. Didelis tvirtumas bei mažas svoris, žema kaina, ekologiškumas, puiki karščio bei triukšmo izoliacija, smūgių sugėrimas – šie faktoriai padaro šią medžiagą ypač universalia ir jos panaudojimo galimybės priklauso tik nuo Jūsų pačių fantazijos.

Medaus korio popieriaus ekonomiškumas

Medaus korio popierius yra viena iš ekonomiškiausių medžiagų. Ji turi įvairių unikalių bruožų: tvirtumas, mažas svoris, puiki karščio bei triukšmo izoliacija, ekologiškumas bei lengvas panaudojimas.

Transportavimas ir sandėliavmas

Neištempto medaus korio popieriaus transportavimas ir sandėliavimas suteikia galimybę:

 • sumažinti gabenimo išlaidas;
 • sumažinti sandėliavimo plotą.

Baldų ar baldų panelių, pagamintų iš medaus korio poeriaus, dėl savo mažo svorio, suteikia galimybę gabenti didesnius kiekius krovinių. Tai leidžia išnaudoti pilnas transporto galimybes ir sumažinti gabenimo išlaidas. Taipogi, jei palygintume medaus korio popierių su faniera, pamatytumėme didelį svorio skirtumą. Tai palengvina krovinių gabenimą, nes nebereikia taip varžytis dėl svorio limitų.

Medaus korio popierius.

Leave a Comment