Medaus korio panelės

medaus korio panelėsMedaus korio panelės yra pagamintos klijuojant lentų lakštus virš medaus korio viršaus ir apačios. Mes gaminame medaus korio paneles, kurios atitinka žemiau esančius parametrus:

  • ilgis – iki 2500mm;
  • plotis – nuo 10mm iki 800mm;
  • aukštis – nuo 10mm iki pagal Jūsų reikalavimus;
  • celės dydis – 14mm, 21mm and 27mm.

Medaus korio panelių produkcijai yra naudojami popieriniai medaus koriai bei perdirbtos lentos 300gsm.

Kur ir Kaip yra naudojamos medaus korio panelės

medaus korio panelės

Yra daug būdų kaip galima panaudoti popierines medauskorio paneles. Įvairių sričių kiekis, kuriose jos naudojamos be perstojo auga.

Pirma: medaus korio panelės gali būti naudojamos kaip durų vidaus užpildai arba baldų gamybai. Šios medžiagos privalumai prieš analogus – mažesnis svoris, nėra atliekų, draugiška gamtai, geros karščio bei garso izoliacijos savybės. Mes Jums galime pasiūlyti standartines medaus korio paneles tiesiai iš sandėlio. Šios panelės yra 2000x800x33mm dydžio ir dėl to yra idealiai pritaikytos durų gamybai.

Antra: medaus korio panelių produktai yra naudojami įvairiausiuose įpakavimo sprendimuose. Medaus korio panelės taip pat yra naudojamos kaip užplildai/paminkštinimai transportuojant krovinius. Medaus korio panelės stumia iš rinkos kitas alternatyvas dėl savo neprilygstamų stiprumo bei ekologiškumo savybių. Pavyzdžiui, didžiausias pasaulyje baldų gamintojas – IKEA, pradėjo naudoti medaus korio paneles savo produktų įpakavimo reikmėms.

Medaus korio panelės

Šūnu paneļi Kärgpappplaadid.

Leave a Comment