Kärgpapp

Meil on valminud uus kodulehekülg – http://www.kargpapp.ee/


kärgpappTänapäeva tehnoloogia võimaldab meil toota erinevate geomeetriliste ja füüsiliste parameetritega tippkvaliteediga kärgpappi. Me toodame kuueküljelise kärjeelemendiga kärgpappi, laiusega kuni 1600mm. See võimaldab meil toota kolmekihilisi kärgplaate, mille kirjeldus asub vastavas sektsioonis.

Rohkem kärgpapi kasutusvõimalustest, leiate http://www.kargpapp.ee/

Automaatne tootmisliin tagab piiramatu pikkusega ja järgnevate omadustega kärgpapi tootmise:

 • kõrgus(H) – 10 kuni 100mm;
 • laius (paisutamata olekus) – kuni 1600mm;
 • laius paisutatud olekus (W) – kuni 1280mm;
 • pikkus (L) – piiramatu;
 • kärjeelemendi suurus (heksagonisse joonistatud ringi diameeter) -14, 21 ja 27mm;
 • survetugevus – 1,4 – 5,5 kg/cm2;
 • Kärgpapi tootmisel kasutame toormaterjalina lainepappi tihedusega 120-200g/m2.

Kuidas kasutada kärgpappi?

Pole saladus, et kärgpapil on mitmeid analooge. Kärgpapp ei tõrju välja kõiki traditsioonilisi materjale, mida praegu mööblitootmises kasutatakse. Samas on mitmeid valdkondi, kus on peaaegu võimatu kärgpapiga konkureerida.

 • Esimene neist on suure kõrgusega mööblielementide tootmine. Sel puhul on toote majanduslikud ja füüsilised omadused üksteisega kenasti kooskõlas. Kui suurendada kärgpapi kõrgust, suureneb mööbliplaadi tugevus, kuid kaal ei kasva olulisel määral. Näiteks kaalub kärgpapist mööbliplaat mõõtmetega 2000x800x50 vaid umbes 2 kg. Sama suurusega puitlaastplaat kaalub umbes 58 kg. Seega saab kärgpappi kasutades vähendada transpordikulusid ning lisaks ei pea te jääma puilaastplaadi standardmõõtude juurde, vaid võite kärgpapi mõõte varieerida.
 • Teiseks on kõverjooneliste mööblipindade tootmise valdkond. Selliseid kaupu tootes ei teki teil lisajäätmeid ega ole vaja läbi viia mehhaanilist töötlust. Selliste konstruktsioonide tootmiseks paisutavad tootjad tavaliselt kärgpappi, et muuta elemendi kuju nelinurkseks. Kõverjoonelist mööblit saab liimida vaakumpressidega.
 • Kolmandaks on lameda pinnaga mööbliplaatide tootmine. Selliste kaupade tootmine ei nõua enam eraldi mehhaanilist töötlust.

KärgpappKärgpapp on majanduslikust aspektist üks mõistlikumaid materjale. Oma tugevuse ja kerge kaalu, madalate kulude, keskkonnasõbralikkuse, hea soojus- ja müraisolatsioonivõime tõttu ja löökidele vastupidavuse tõttu on kärgpapil lõputult palju rakendusvõimalusi.

Kärgpapi keskkonnasõbralikkus

Kärgpapp on majanduslikus mõttes üks mõistlikumaid materjale. Sel on ka hulk unikaalseid omadusi: suur tugevus, madal kaal, hea soojus- ja müraisolatsioonivõime, keskkonnasõbralikkus ja kasutamislihtsus..

Transport ja ladustamine

Paisutamata olekus kärgpapi transport ja ladustamine võimaldab:

 • vähendada transpordikulusid;
 • minimeerida lao pindala.

Kärgpapist mööbli või mööbliplaadi transpordil võimaldab toote madal kaal rohkem kaupa peale laadida. See võimaldab kasutada transporti selle suutlikkuse täiel määral ja vähendada transpordikulusid. Lisaks sellele, võrreldes ühte kogust kärgpappi ja puitlaastplaati, kaalub kärgpapp palju vähem. See võimaldab transpordis kaalupiirangute probleemi vältida.

kärgpapp.

Leave a Comment