Стільникові панелі

Стільникові панеліПанелі зі стільникового заповнювача (або сотопанелі) виготовляються шляхом обклеювання картоном паперових стільників зверху та знизу. На сьогоднішній день ми пропонуємо стільникові панелі з наступними параметрами:

  • довжина – до 2500мм;
  • ширина – від 30мм до 800мм;
  • висота – від 10мм до будь-якої необхідної саме Вам;
  • розмір стільників – 14мм, 21мм, 27мм.

• Для виробництва стільникової панелі використовуються паперові стільники нашого власного виробництва і макулатурний картон 300г/м2.

Де та як використовуються стільникові панелі

Паперові стільникові панелі

Паперові стільникові панелі мають безліч різноманітних способів застосування. Кількість сфер, де використовується цей матеріал, збільшується з року в рік.

По-перше: стільникові панелі можна використовувати у якості заповнювача для міжкімнатних дверей або для виготовлення меблів. Переваги цього матеріалу над його аналогами полягає у легкості, відсутності відходів, екологічності, підвищених тепло- та звукоізоляційних властивостях. При цьому готовий меблевий виріб має необхідний рівень міцності та довговічності.

По-друге: вироби з стільникових панелей використовуються для різних видів упаковки. Панелі зі стільникового заповнювача активно витісняють альтернативні матеріали у якості демпферних прокладок та заповнювача порожнеч при транспортуванні завдяки своїм чудовим міцнісним якостям та екологічній чистоті продукту. Наприклад, флагман меблевої промисловості, IKEA, стрімко переходить на використання стільникових панелей для пакування своїх виробів.

Стільникові панелі

Паперові стільникові панелі Стільникові панелі

Leave a Comment