паперові стільники

паперові стільникиСучасне технологічне обладнання дозволяє нам виготовляти паперовий стільниковий заповнювач найвищої якості з широким діапазоном геометричних та фізичних параметрів. Ми можемо виготовляти стільниковий заповнювач із шестигранною чашечкою шириною 1600 мм, що дозволяє забезпечити виробництво трьохшарових панелей для меблевої промисловості, що описані у відповідному розділі сайту.

Автоматизована технологічна лінія забезпечує випуск паперового стільникового заповнювача з нескінченною довжиною та наступними характеристиками:

 • висота (Н) – від 10 до 100 мм;
 • ширина (у не розтягнутому вигляді) – макс. 1600 мм;
 • ширина (W – у не розтягнутому вигляді) – макс. 1280 мм;
 • >довжина (L) – нескінченна;
 • розмір стільників (діаметр кола, вписаного у шестигранник) – 14; 21 и 27 мм;
 • міцність при стисненні – від 1,4 до 5,5 кг/ кв. см.
 • Для виробництва стільникового заповнювача використовується гофрувальний папір щільністю від 120 до 200 г/ кв. м.

Ми можемо продати неперервні паперові стільникові стрічки (без картону зверху або знизу), а також стільникові панелі. Неперервну стільникову стрічку можливо приклеїти до ДВП, але для цього Вам буде потрібно зробити деякі приготування, принаймні розтягнути та зафіксувати цей матеріал. Зі стільниковими панелями це зробити набагато легше та швидше. Також якість склеювання буде віщою, тому що клейка поверхня буде більш великою.

паперові стільники

Як використовувати паперові стільники?

Треба відмітити, що заповнювач не є безальтернативним матеріалом, який у найближчий час витісніть усі традиційні матеріали, що використовуються сьогодні у меблевій промисловості. Однак є кілька направлень, де конкурувати із стільниковим заповнювачем практично неможливо.

 • По-перше, це виготовлення елементів меблів підвищеної висоти. У цьому випадку чудово поєднуються фізико-механічні якості та економічні показники. При підвищенні товщини стільникового заповнювача міцність панелей зростає, при цьому вага такої конструкції несуттєво збільшується. Так вага «меблевої» стільникової панелі розміром 2000х800х50 мм складає лише біля 2 кілограмів. Вага такої панелі, виготовленої з ДСП – 58 кг. Вартість стільникового заповнювача за збільшеної товщини суттєво нижча за вартість традиційних матеріалів. Крім того, сюди, як мінімум, варто додати й економію під час транспортування. Не менш важливим фактором є й те, що при виготовленні меблевих панелей з стільникового заповнювача ви не обмежені у своїх потребах стандартними варіантами товщини, як наприклад, під час використання ДСП.
 • По-друге, це можливість виготовлення меблевих конструкцій, які мають криволінійні поверхні другого порядку. Це можуть бути конструкції як із постійним радіусом кривизни, так і зі змінним. При виготовленні таких виробів у вас не буде ані додаткових відходів, ані додаткової механічної обробки. У багатьох випадках вам навіть не доведеться виготовляти складні додаткові пристосування. Для виготовлення криволінійних конструкцій використовують заповнювач з прямокутною формою чашечки. Такий стільниковий заповнювач можна легко отримати з шестигранного стільникового заповнювача, який випускається серійно, шляхом додаткової розтяжки стільників – при цьому шестигранні чашечки приймають форму чотирикутників. Склеювання криволінійних елементів можна проводити методом вакуумного формування.
 • По-третє, це виготовлення плоских меблевих панелей. Під час склеювання таких стільникових панелей додаткова механічна обробка не потрібна.

Стільниковий заповнювач є одним з найбільш економічних сучасних конструкційних матеріалів. Висока витривалість при малій вазі, низька вартість, екологічність, висока тепло- та звукоізоляція, спроможність добре сприймати ударні навантаження, висока технологічність переробки – всі ці фактори визначають широкий діапазон використання стільникового заповнювача, який обмежений тільки Вашою фантазією.

Екологічна чистота стільникового паперу

Паперовий стільниковий заповнювач є найбільш економічним сучасним конструкційним матеріалом та володіє комплексом унікальних якостей: мала матеріалоємність, висока питома витривалість, легкість, добрі тепло- та звукоізолюючі характеристики, високі демпфуючі якості,екологічна чистота  та безпроблемна утилізація.

Транспортування та збереження

Транспортування та збереження стільникового заповнювача у стислому стані дозволяє:

 • економити на транспортних витратах;
 • мінімізувати площу складських приміщень.

Транспортування меблів або меблевої плити з стільникового заповнювача дозволяє збільшити кількість завантаженої продукції за рахунок невеликої ваги виробів. Це дає можливість максимально використати об’єм транспортного засобу та значно зекономити на транспортних витратах. При однаковому обсязі продукції зі стільникового наповнювачу та ДСП, стільниковий наповнювач має значно меншу вагу. Це дозволяє використовувати транспорті засоби без будь-яких обмежень за вагою.

паперові стільники

Leave a Comment